top of page

MÔJ PRÍBEH

IMG_6380.jpg

Začiatok v korporáte

Keď som začal pracovať v korporáte, mal som veľké ambície. Dlho som pracoval a ako rástlo moje portfolio, tak rástli aj problémy s prácou spojené. Po pár mesiacoch progresívneho zhoršovania kvality môjho života som si uvedomil, že klesá aj moja motivácia. Bežné veci ako cvičenie, čítanie, filmy a socializácia mi neprinášali toľko radosti, ako predtým. Tento problém ma priviedol na cestu vzdelávania sa v oblasti psychológie, vedy a osobného rozvoja. Keď sa však veci nezlepšovali, dostal som jedinečnú príležitosť - ročné pracovné víza do Kanady.

Kanada

V Kanade som, vďaka vzdelávaniu sa v oblasti psychógie, vedy a osobného rozvoja, identifikoval základné problémy a začal som pracovať na ich odstránení. Optimalizáciou svojich, návykov, dennej rutiny a pracovného prostredia, sa mi vrátila motivácia a chuť do života. Chcel som tieto maličkosti a drobnosti odovzdávať ďalej, a preto som začal robiť podcast Mozgová Atletika. Možno aj práve vďaka týmto maličkostiam, ktoré dokážu meniť život, v kombinácii s "humorom", je to jeden z najobľúbenejších podcastov na Slovensku. 

IMG_2068.jpeg
Image by Kvalifik

Súčasnosť a vízia

Rozhodol som sa túto vášeň posunúť na vyššiu úroveň vo forme webinárov a prezentácií pre firmy. Snažím sa spájať originálny obsah s hĺbkou a pridanou hodnotou, pochádzajúcou z vedy a psychológie so stráviteľnou formou. Rovnako dôležité ako message, ktorá by mala byť poslucháčovi doručená je totiž aj forma. Aj tá najkvalitnejšia informácia môže byť zabitá nudným templatovým prevedením. Týmto sa riadim v podcaste, v prezentáciách a dokonca aj v knihe, na ktorej momentálne pracujem.

bottom of page